Apie INwood

“Mūsų sofos nešneka” ir tai yra faktas.
Žinoma, galime paaiškinti, kodėl! Neminint mūsų sukaupto know-how ir patirties dirbant su technologiniais procesais, viskas genialiai paprasta – savo gamyboje naudojame aukštos kokybės pušies ir buko medieną. Mūsų profesionalumas ir kokybiškų medžiagų naudojimas užtikrina, kad jūs neišgirsite girgždesių, gana dažnai pasitaikančių balduose.

Mes didžiuojamės, kad INwood yra viena iš lyderiaujančių medinių sofų rėmų gamintoja Lietuvoje. Mes tikime, kad mūsų patirtis, iš tiesų, gali sukurti skirtumą Žinome, mūsų užsakovai tiki tokiomis pačiomis vertybėmis.

INwood gamykla įsikūrusi gražioje vietoje Lentvaryje, netoli Lietuvos sostinės Vilniaus, galime sakyti esame seno, istorinio Lentvario dvaro “kieme”.

INwood fabrike dirba apytiksliai 120 žmonių, daugiausia Lentvario ir apylinkių gyventojai ir visi jie aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

INwood kompanija buvo įkurta 1980 m. Aalestrup mieste, Danijoje, kaip tradicinės dailidystės ir stalystės įmonė. Mes nuolatos investavome į naujausias technologijas. Taip, INwood sugebėjome išsikovoti ir išlaikyti lyderio pozicijas tiekiant sofų, fotelių, kėdžių ir kitų baldų medinius rėmus didžiosioms minkštų baldų gamintojoms.

Nuo 2007 INwood pradėjo veikti ir Lietuvoje, kur mes nusipirkome 1993 m. taip pat danų įkurtą įmonę, ir dabar 60% mūsų produkcijos keliauja į Lietuvos baldų gamintojų sandėlius, o likusi dalis eksportuojama daugiausia į Daniją.

INwood vadovaujamės šiuolaikinių technologijų gamyba ir autentišku, tradiciniu meistriškumu. Su mūsų CNC įrenginiais galime patenkinti net ir pačius reikliausius užsakovo poreikius.Naujienos

Trečiadienis, 2013 m. vasario mėn. 27 d.
   
UAB INwood pateko tarp stipriausių Lietuvos įmonių ir gavo tą patvirtinantį sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2012“.
Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.